Kirándulás Esztergomban

A Nemzeti Emlékezetpedagógiai Program (NEP) keretében a 8. osztályos tanulóink Esztergomba kirándultak, ahol tárlatvezetéssel egybekötött látogatáson vettek részt az esztergomi várban.

A Dunakeszi Tankerületi Központ jóvoltából a tanulók kényelmesen, busszal utazhattak. Diákjainknak nagyon tetszett a város és a tárlatvezetés is a várban. Sok élménnyel és új ismerettel gazdagodtak. Ezúton is köszönjük a lehetőséget.