Mátyás Adél Róza, 2. osztályos tanulónk különdíjban részesült a ,,Székely Bertalan és a kékek” című területi rajzpályázaton.
A kiállítással egybekötött eredményhirdetés és díjátadó május 13-án a Szadai Székely Bertalan Általános Iskola épületében volt.
Szívből gratulálunk Adélnak és felkészítő tanárának, Tóth Zsuzsannának a szép eredményhez!

