A zöld szakkörös tanulóink az Örökerdőben kirándultak, amely a Gödöllői-dombság egyik különleges természeti kincse.
Az ott élő gyertyános–kocsánytalan tölgyes fák kora közel 200 év. A kiránduláson Varga Tímea szakvezetésével vettünk részt, a galgahévízi zöld szakkörösök társaságában. A séta során nemcsak az erdő növényeit és élővilágát figyeltük meg, hanem minden érzékszervünkkel igyekeztünk felfedezni a természetet.
Jó volt együtt kirándulni és időt tölteni a természetben.
Köszönjük a zöld szakkör vezetőjének, Boda Regina tanítónőnek a kirándulás megszervezését, illetve Kajáriné Anikónak az utaztatásban nyújtott segítségét!

